BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Aktualitet

Vrasja në Durrës/ Autori qëlloi me breshëri kallashnikovi, e ekzekutuan sapo zbriti nga makina e tij

Vrasja në Durrës/ Autori qëlloi me breshëri kallashnikovi,

Disa çaste më parë është regjistruar një ngjarje tragjike në qytetin e Durrësit, ku një i ri është vrarë me kallashnikov. Shtetasi me iniciale J. B., 32 vjeç ka ndërruar jetë në spitalin e Durrësit, ndërsa në ambientet e policisë janë shoqëruar disa persona të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes. Ndërkohë, janë ngritur edhe disa pika kontrolli, ku po bëhet krehja e zonës për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Si ndodhi ngjarja?

32-vjeçarin e kanë kapur dy plumba në kokë dhe në gjoks. Ai u qëllua sapo zbriti nga makina e tij tip “Benz”. Autori nuk zbriti, por e qëlloi nga brenda makinës.

Më të lexuarat