BREAKING NEWS

“Kryebashkiaku Veliaj ruhet nga ...”/ Hoxha del me deklaratë të fortë dhe tregon çfarë rrezikojmë: Krimi ka kapërcyer vijat e kuqe, masa ekstra të sigurisë pas…

“Kryebashkiaku Veliaj ruhet nga ...”/ Hoxha del me deklaratë
x

Aktualitet

Vrasja në Kavajë/ U arrestua me kokainë pas kontrollit të Policisë, zbardhen detaje të reja për vëllain e Bledar Toçit

Vrasja në Kavajë/ U arrestua me kokainë pas kontrollit të

Vëllai i shefit të Sigurisë në Burgun e Durrësit Bledar Toçi i cili mbeti i plagosur sot në Kavajë, është arrestuar pas kontrollit të ushtruar nga policia. Kjo pasi në banesën e tij në lagjen nr.2, në katin e tretë të një pallati, u gjetën dhe sekuestruan 7 doza kokainë, të cilat ishin paketuar dhe gati për t’u shitur

Mësohet se vëllai i të plagosurit, Bernard Toçi ishte prej muajsh nën hetim nga autoritetet, pasi dyshohej si shpërndarës kokaine.