BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Aktualitet

Vrasja te Top Channel, gazetarja e njohur zbulon detaje të reja: Po hetohen dy pista

Vrasja te Top Channel, gazetarja e njohur zbulon detaje të reja: Po hetohen

Gazetarja Keti Banushi e ftuar në një studio televizive ka folur për atentatin që ndodhi te Top Channel. Banushi tha se aktualisht po hetohet edhe nëse viktima ka pasur konflikte personale.

“Nga ato që është thënë nga policia duket që është larguar dhe fugoni i fundit që kishte marrë punonjësit një makinë ka dalë qëlluar në drejtim të Top Channel. Deri tani mendohet se kanë qenë 3 persona në makinë.

Makina është gjetur  e djegur në Golem, dhe personat janë larguar me një makinë tjetër. Janë shtrirë hetimet kontrolle po bëhen në shumë zona. Janë shoqëruar 2 persona nga Shkodra.

Po shikohet edhe ndonjë mundësi që viktima të ketë pasur konflikte. Janë marrë në mbrojte dhe pronarët e Top Channel.”, tha Banushi.