Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vrau burrin në tregun e Milotit, gjykata lë në burg gruan

Postuar: 20/06/2018 - 14:22

Është vendosur masa e sigurisë “burg pa afat” për Violeta Donaj, gruan që vrau bashkëshortin e saj në tregun e Milotit ditën e dielë. Edhe pse Donaj ka shfaqur pendesë në Gjykate, kjo nuk i ka shërbyer për asgjë. “Me keqtrajtonte dhe luante bixhoz ndaj dhe e kam kryer krimin e rende”, mesohet te jete shprehur ajo para togave te zeza. Ndër të tjera mes lotesh ajo ka thene edhe se “Më çonte tek puna, merrte çelësin e makinës dhe rrinte tu u sjellë me shoqërinë. Aq më tepër me kishte kërcënuar se po ta denoncoja për dhunë më thoshte se do të dënohej vetëm 3 apo 6 muaj. Por kur të dal, çfarë mund të ndodhë ty më thoshte…”

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 18

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/11/2018 - 23:35

I ftuar në emisionin "360 gradë", aktori i njohur i humorit, Jul Deda ka debatuar me aktorin tjetër Rezart Veleshnja mbi angazhimin e tij në politikë.

Postuar: 19/11/2018 - 23:12

Themeluesja e fondacionit “Don Syndrome Albania”, Emanuela Pepkola Zaimi ka reaguar p

Postuar: 19/11/2018 - 22:58

Avokati Spartak Ngjela ka komentuar situatën e kriminalitetit në vend duke nënvizuar se ka një te

Postuar: 19/11/2018 - 22:44

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj tregoi se pse po e imiton gjithnjë e më rrallë Sali Beris

Postuar: 19/11/2018 - 22:25

Aktori i  humorit, Agron Llakaj është shprehur se  gjysma e politikanëve kanë diploma t

Postuar: 19/11/2018 - 22:14

Gazetarja Klodiana Lala është e ftuar në emisionin ‘A’ në News 24, për të folur për e

Postuar: 19/11/2018 - 21:30

Ndërron jetë aktori i mirënjohur Sulejman Dibra.