BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Rajoni

Vrau në mënyrë ç'njerëzore gruan e tij, Babis braktiset nga të gjithë! Flet i vëllai: S’e kam vizituar në burg, ja kur e pashë për herë të fundit

Vrau në mënyrë ç'njerëzore gruan e tij, Babis

Pas krimit makabër që kreu pak muaj më parë, piloti 32-vjeçar Babis Anagnostopoulos duket se është braktisur nga të gjithë. Vëllai i tij ka thyer heshtjen duke folur për vrasjen e Caroline Crouch që tronditi vendin në muajin maj. Në një intervistë për mediat greke ai mohon çdo lloj përfshirje në këtë ngjarje.

“Përfshirja ime në krim nuk po hetohet në asnjë mënyrë. Unë kurrë nuk jam thirrur nga GADA për dëshmi ose nga ndonjë autoritet tjetër”, tha ai.

Vëllai i pilotit u trondit nga kthesa e fortë që mori ngjarja. Derisa u zbulua identiteti i vërtetë i vrasësit të Caroline, ai dhe familja e tij po i qëndronin pranë Babis.

“Askush nga ne nuk mendonte si mund ta kishte bërë këtë. Vërtetë shumë e vështirë për të gjithë. E gjithë kjo ishte aq e pamundur deri në momentin e arrestimit të tij. Ne thonim çfarë budallaqesh po shkruan shtypi”, u shpreh ai.

30-vjeçari thotë se nuk e ka vizituar Babisin në burg duke treguar se nuk e ka parë që nga dita kur ai u arrestua.

“Kur mora vesh se vëllai im është vrasësi, isha në Alonissos, ditën kur vëllai im shkoi me helikopter dhe u arrestua. E mësova nga postimet në mediat sociale. Pozicioni im është i vështirë. Unë e njihja Caroline. Gjatë gjithë kësaj kohe, teksa ai është në burg, unë nuk e kam vizituar Babisin. Nuk e kam parë fare”, nënvizon ai.