BREAKING NEWS

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm për taksën ndaj Serbisë, ja çfarë u vendos dhe kur do hyjë në fuqi

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm
x

Aktualitet

Vrau në mënyrë monstruoze bashkëshorten në mes të Durrësit, publikohet fotoja e 63-vjeçarit që akuzohej edhe për lidhje jashtëmartesore