BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x

Gossip

Vuante nga sëmundja e rrallë, vjen lajmi i mirë për aktoren turke shumë të preferuar nga shqiptarët

Vuante nga sëmundja e rrallë, vjen lajmi i mirë për aktoren

Aktorja shumë e njohur turke Neslihan Atagul do të rikthehet në ekran pasi ka fituar bejetën me sëmundjen. Neslihan kaloi një vit shumë të vështirë që kur u diagnostikua me sinromë ‘leaky gut’ që prek zorrët.

Ajo u detyrua të linte serialin “Vajza e ambasadorit” për të marrë një periudhë pushimi. Por tani duket se betejën me sëmundjen e ka fituar dhe është rikthyer pas kaq kohësh për të nisur xhirimet për një serial të ri.

Seriali mban titullin “Gecenin Ucunda” dhe Neslihan do të luajë krah bashkëshortit të saj Kadir Dogulu. Seriali pritet të nisë në shtator e ky do të shënojë edhe rikthimin e aktores në ekran.

Vuante nga sëmundja e rrallë, vjen lajmi i mirë për aktoren

Më të lexuarat