Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zbardhen detaje të reja/ Breshëri plumbash ndaj Range Rover-it, plagosen 3 persona

Postuar: 20/06/2019 - 14:39

Një atentat ka ndodhur para pak minutash në zonën e ish-kënetës në Durrës. Një person është qëlluar me armë ku ka mbetur i plagosur.

Të shtënat me armë kanë filluar që në rrugën dytësore në Maminas. Mendohet se ka pasur një shkëmbim zjarri mes dy makinave.

Nga të shtënat ka mbetur i plagosur Julian Meçaj. Ky i fundit është transportuar për në spital.

Ndërkohë xhami i parë i makinës ku ndodhej Meçaj, me targa AA 005 MJ është bërë copash nga plumbat. Mendohet se Julian Hoxhaj është një nga ushtarët që i binden Lul Berishhës, ish-kreut të bandës së Durrësit.

Dyshohet se nga të shtënat kanë mbetur të plagosur edhe 2 persona të tjerë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 18:35

Në lidhje me arrestimin e 16 shtetasve që organizonin trafikun e armëve nga Shqipëria në Greqi kanë dalë detaje të reja.

Postuar: 15/09/2019 - 18:18

Katër persona mes tyre një këmbësore janë plagosur si pasojë e një aksidenti.

Postuar: 15/09/2019 - 17:56

Personi në fjalë, i cili është identifikuar, i ndiqte ato nga pas.

Postuar: 15/09/2019 - 17:50

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan-Peqin pasi janë përplasur 3 makina.

Postuar: 15/09/2019 - 17:26

39-vjeçari i cili është ndaluar ditën e sotme nga Policia e Tiranës për vrasjen e Santiago Malkos

Postuar: 15/09/2019 - 17:03

Karabinierët e Kompanisë dhe të Stacionit të Frascati me ndihmën e atyre të Njësisë Hetuese të Gr

Postuar: 15/09/2019 - 16:50

Një shqiptare 39 vjeçe u shoqërua në policinë e Korinthit, pasi dyshohet se ka vendosur disa zjar