Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zbardhen detaje të reja/ Mjeti i blinduar me targa ruse përmbyset pas aksidentit në Tiranë, shoferi braktis makinën, dyshimet e policisë

Postuar: 11/09/2019 - 23:11

Një aksident ka ndodhur në kryeqytet.

Raportohet se është aksidentuar një makinë e blinduar me targa ruse.

Aksidenti ka ndodhur pak çaste më parë në vendin e quajtur sheshi "Shqiponja".

Mjeti i aksidentuar është braktisur nga shoferi pasi u përmbys. Trafiku u bllokua, pas aksidentit.

Ka dyshime se shoferi i fshihej policisë ose makina e tij mund të jetë vjedhur. Ai mund të jetë aksidentuar nga shpejtësia për t’iu fshehur uniformave blu. Në zonë ndodhen forca të shumta të policisë, që janë vënë në ndjekje të tij. Nuk raportohen për të plagosur nga ky aksident.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/09/2019 - 00:25

Agjensia më e madhe në botë për tërmetet EMSC ka konfirmuar se nuk është e mundur të parashikohen tërmetet dhe bën thirrje për qetësi.

Postuar: 23/09/2019 - 00:19

Nga ora 22.08 ku u regjistruan lëkundje tërmeti në zonën e Vorës janë shënuar dhe tre lëkundje të

Postuar: 22/09/2019 - 23:30

Lajmi për një tërmet tjetër duket se ka ngjallur panik te qytetarët të cilët kanë vërshuar nëpër

Postuar: 22/09/2019 - 23:25

 Ministria e Mbrojtjes ka sqaruar qytetarët se asnjë tërmet nuk mund të parashikohet,&n

Postuar: 22/09/2019 - 23:21

 Flet eksperti i sizmiologjisë Rrapo Ormeni pas lajmit të rremë që përhapën disa media të pa

Postuar: 22/09/2019 - 23:00

 Tërmeti i orës 22:08 minuta, me magnitudë 4.4 ballë ka alarmuar banorët e kryeqytetit, të c

Postuar: 22/09/2019 - 22:34

Një tjetër tërmet ka tronditur Shqipërinë.