Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zbardhen detaje të reja nga operacioni/ Ja si i kapi mat policia 6 të fortët e Niklës

Postuar: 12/09/2018 - 10:36

Dalin të tjera detaje të reja për superaksionin e zhvilluar sot në Nikël të Krujës.

Për të kapur mat 6 të fortët e arrestuar sot, forcat speciale, RENEA dhe FNSH-ja kanë përdorur një truk të vogël. Që në orën 04.00 të mëngjesit në të gjithë zonën e Niklës janë fikur dritat.

Kjo ka bërë që të fortët të izoloheshin në banesa e policia t”ju shkonte në derën e shtëpisë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 2. Total votes: 8

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/09/2018 - 12:17

Duke nisur nga data 1 janar 2019, në Shqipëri do të ndalohet importi i makinave të përdorura mbi 10 vjet prodhim. Në ditën pa makina, ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka prezantuar këtë projektvendim.

Postuar: 23/09/2018 - 12:06

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën “arrest me burg”, për avokatët Donata Le

Postuar: 23/09/2018 - 11:50

Një tërmet me magnitutë të ulët ka rënë gjatë natës në Shqipëri.

Postuar: 23/09/2018 - 11:34

Një vajzë 4-vjeçare ka rënë në një pusetë të hapur.

Postuar: 23/09/2018 - 11:23

Komiteti i Ministrave të Evropës  ka vendosur të miratojë rezolutën për mbylljen e procesit

Postuar: 23/09/2018 - 11:06

Për shkak të remontit të OST në linjat 110kV Rrashbull-Sallmone, Rrashbull – Spitallë, në d

Postuar: 23/09/2018 - 10:51

Mbërrijnë në gjykatën e Shkodrës katër të ndaluarit dhe arrestuarit, të dyshuar për korrupsion pa