BREAKING NEWS

Del fotoja/ Vrasja makabre që tronditi Durrësin, kjo është gruaja, nënë e tre fëmijëve që u vra sot me levë nga bashkëshorti

Del fotoja/ Vrasja makabre që tronditi Durrësin, kjo është
x

Aktualitet

Zbardhen detajet e reja nga aksidenti i trefishtë në aksin Peqin-Elbasan/ Plagosen 4 persona, gruaja në gjendje të rëndë

Zbardhen detajet e reja nga aksidenti i trefishtë në aksin

Katër persona mes tyre një këmbësore janë plagosur si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Elbasan-Peqin, ku në aksident janë përfshire 3 automjete. 

Të plagosurit janë transportuar me urgjencë drejt spitalit rajonal të Elbasanit.

Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit, ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.