BREAKING NEWS

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush 'fshihet' pas kompanisë 'Eagle Hills'

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush
x
BREAKING NEWS

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk 'hesht' më dhe e tregon hapur: Në Francë, Gjermani apo në Angli...

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk
x
BREAKING NEWS

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën reagimin e fortë pas debateve për Portin e Durrësit

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën
x
BREAKING NEWS

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i Azerbajxhanit njofton vendimin e minutës së fundit

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e rëndësishëm dhe zbardh detajet e fundit

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e
x
BREAKING NEWS

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit rreth të miturës (FOTO-EMRI)

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit
x
BREAKING NEWS

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy efektivët e arrestuar nga policia (FOTO)

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy
x
BREAKING NEWS

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush janë 10 shqiptarët e arrestuar në Greqi (EMRAT+FOTO)

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush
x

Aktualitet

Zbardhen detajet e reja për super-operacionin e SPAK, DEA-s dhe policisë/ Pranga ish zyrtarit të PS, djalit dhe të fejuarës së tij (EMRAT)

Zbardhen detajet e reja për super-operacionin e SPAK, DEA-s dhe

Tre persona janë arrestuar dhe një shtetas kolumbian është shpallur në kërkim në kuadër të operacionit anti-drogë, ku u gjet laborator kokainë në zonën e Fratarit në Fier.

Në pranga kanë rënë Viktor Çervenaku, ish-kryekomunari i PS-së , Demilson Çervenaku i biri dhe Enxhi Ferhati e fejuara e këtij të fundit. Në kërkim është shpallur shtetasi nga Kolumbia, Zaimir Rodriguez.

Lënda narkotike me origjinë nga Kolumbi fshihej në thasët me pleh kimik, të cilët ishin porositur nga një kompani që rezulton e regjistruar në emër të Zenel Çervenakut.

Lënda narkotike futej në vendin tonë nëpërmjet Malit të Zi. Operacioni anti-drogë u realizua nga SPAK, DEA amerikane dhe policia malazeze, ndërsa u sekuestruan rreth 600 thasë të plehrave kimikë ku fshihej lënda narkotike.

Zbardhen detajet e reja për super-operacionin e SPAK, DEA-s dhe