Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zbardhen detajet tronditëse / E qëlloi 6 herë më thikë, si e vrau Kuka gruan e tij në Durrës, e dhunonte prej kohësh

Postuar: 19/07/2019 - 19:22

Detaje të reja kanë dalë nga krimi i ndodhur në familjen në Durrës. Mësohet se viktima Hazbije Kuka është qëlluar 6 herë me thikë në bark, ndërsa goditja në zemër ka qenë fatale.

Mësohet gjithashtu se autori i ngjarjes, Ardian Kuka, bashkëshorti i 36-vjeçares e dhunonte viktimën prej kohësh. Madje e reja kishte urdhër mbrojtjeje, por kjo nuk ka mjaftuar që t’i shpëtonte vdekje.

Ngjarja e  rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Spitalls në Durrës. Mësohet se Kuka ka qëlluar me thikë gruan e tij pas një konflikti.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 16:57

Një 52-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Durrësit pasi dy ditë më parë ka shkaktuar një aksident me vdekje në lagjen nr.15 të Spitallës dhe më pas u largua me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Postuar: 08/12/2019 - 16:13

Ky është momenti kur një pallat 5 katësh në zonën e Shkozetit, i shpallur me rrezikshmëri të lart

Postuar: 08/12/2019 - 16:02

Greqia hap hetim për vrasje të qëllimshme të ekstremistit minoritar në Bularat, Kostandin Kacifas

Postuar: 08/12/2019 - 15:51

Një 36-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në burgun e Agias në Hania të Greqisë.

Postuar: 08/12/2019 - 15:38

Një grek i shpallur në kërkim është ekstraduar nga Danimarka në Tiranë nga drejtësia shqiptare pa

Postuar: 08/12/2019 - 15:15

Grupi i inxhinierëve dhe arkitekteve nga Izraeli kanë mbi 5 ditë që po punojnë në terren dhe po a

Postuar: 08/12/2019 - 14:00

Java sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, parashikohet të nisë me mot me diell, por në mbrëmje