Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zbardhen të tjera detaje/ Burri i nguli thikën në zemër gruas në sy të djalit 8-vjeçar

Postuar: 19/07/2019 - 20:27

Adriatik Kuka vrau bashkëshorten e tij Hazbije Kuka në sy të djalit 8-vjeçar. Mësohet se ai ka njoftuar dajën, vëllain e viktimës i cili ka dërguar këtë të fundit në spital.

Ajo nuk mundi t'i mbijetojë plagëve të marra në zemër duke humbur jetën në spital.

Ndërkohë autori është larguar me makinë, pasi ka kryer krimin e rëndë. Ende nuk dihen motivet e vrasjes.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2019 - 17:10

Prokuroria Antimafia e Firences gjatë një operacioni kanë ndaluar 7 shqiptarë dhe 2 italianë. Të dy shtetasit italianët dyshohet se janë pjesë e grupit mafioz “Ndragheta”.

Postuar: 12/12/2019 - 16:56

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit në Vlorë ka bllokuar një sasi prej 2130 kilogram mish pule të impo

Postuar: 12/12/2019 - 16:45

Ditën e sotme kryeministri Rama së bashku më kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj kanë vizit

Postuar: 12/12/2019 - 16:29

Kavaja u trondit sërish para pak ditësh, teksa një 60-vjeçar vrau një 29-vjeçar me çifte në një l

Postuar: 12/12/2019 - 16:22

Në një njoftim nga Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëhet me dije se temperaturat sa po vijnë e po

Postuar: 12/12/2019 - 16:22

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Farkë, në shtëpinë e re të familjes së Sefer Poçit të prekur nga

Postuar: 12/12/2019 - 15:54

Edhe pse kaluan 16 ditë pas tërmetit që mori 51 jetë, dëmtoi rëndë mbi 2 mijë banesa e rreth 260