BREAKING NEWS

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet
x

Aktualitet

Zbardhen të tjera detaje të forta/ Publikohen fotot dhe emrat e atentatorëve të biznesmenit Dhima. Përdornin uniforma dhe ID të RENEAS dhe lëviznin lirisht në vend

Zbardhen të tjera detaje të forta/ Publikohen fotot dhe emrat e

Publikohen fotot e Albin Hoxhës dhe Gledis Lenos, dy atentatorëve të biznesmenit Andon Dhima.

Leno dhe Hoxha akuzohen si të implikuar direkt në tentativën e vrasjes ndaj biznesmenit pranë banesës së tij në kryeqytet.

Sipas informacioneve, autorët gjatë pesë ditëve të arratisë kanë lëvizur me uniformat dhe letërnjoftimet e RENEAS për t’ju shmangur policisë. Dy autorët dhe dy bashkëpunëtorët e tyre janë pyetur në polici dhe nuk kanë pranu të flasin për ngjarjen.

Arrestimi i Hoxhës, Lenos dhe bashkëpunëtorëve të tyre është bërë gjatë mbrëmjes së 20 tetorit në dy aksione të ndërmarra njëkohësisht në zonën e Brrylit dhe zonës së Inxhinierisë së Ndërtimit në kryeqytet.

Zbardhen të tjera detaje të forta/ Publikohen fotot dhe emrat e