BREAKING NEWS

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe vulos divorcin me SHBA pas kërkesës së Yuri Kim për rrotacion politik

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe
x

Aktualitet

Zbardhet bilanci ditor, ja sa persona u prekën gjatë 24 orëve të fundit

Zbardhet bilanci ditor, ja sa persona u prekën gjatë 24 orëve

Gjatë 24 orëve të fundit bëhet me dije se janë infektuar 69 persona me koronavirus.

Burime bëjnë me dije se qyteti me më shumë raste është Tirana, ndërkohë që pritet njoftimi zyrtar i Ministrisë së Shëndetësisë.

Kujtojmë se një ditë më parë në vendin tonë u preken 64 persona.

Gjatë ditës së djeshme humbën jetën 3 persona, ndërkohë që Ministria apelon qytetarët që të respektojnë masat.