BREAKING NEWS

Flet pas arrestimit Henri Çili dhe avokati i tij, habit me deklaratën: U vetëdorëzua, askush se ka marrë në pyetje

Flet pas arrestimit Henri Çili dhe avokati i tij, habit me
x

Aktualitet

Zbardhet mesazhi tronditës në celularin e Artan Hoxhës: Do e kthejmë në personale

Zbardhet mesazhi tronditës në celularin e Artan Hoxhës: Do e

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar disa mesazhe që i kanë ardhur në telefonin e tij, nga persona të panjohur. Teksa po pyeste kryeministrin Edi Rama për krimin e organizuar, Hoxha nxori mesazhet dhe tregoi se si e ndiqnin gjithë kohës.

Zbardhet mesazhi tronditës në celularin e Artan Hoxhës: Do e