BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Gossip

Zbulohen detajet shokuese! Burri 79-vjeçar e vrau në mes të restorantit, këngëtarja kishte 2 muaj që përpiqej të…

Zbulohen detajet shokuese! Burri 79-vjeçar e vrau në mes të

Këngëtarja 21-vjeçare, Yrma Lydya u qëllua për vdekje nga bashkëshorti i saj 79-vjeçar. Ajo kishte dy muaj që përpiqej që të ndahej nga avokati Jesús Hernández para se ai ta vrsite brenda një restoranti në Mexico City. Lydya ishte duke ngrënë në një restorant japonez kur Hernández e qëlloi të enjten e kaluar.

Gazeta meksikane Excelsior raportoi se artistja e muzikës popullore iu drejtua një firme të njohur ligjore në Mexico City në prill për të filluar procesin e divorcit pas një sërë incidentesh të dhunës në familje. Si provë, ajo kishte paraqitur disa foto ku shihet me fytyrën e nxirë.

Lydya paraqiti një raport policie pasi Hernández e rrahu në dhjetor 2021. Ai gjithashtu e kishte kërcënuar me armë në një rast tjetër. Pavarësisht episodeve të dhunshme, Lydya vendosi t’i jepte martesës së saj një shans të dytë. Nuk dihet se sa kohë Lydya ishte e martuar me Hernández.

Më të lexuarat