BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i policisë në Mitrovicë

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i
x
BREAKING NEWS

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos udhëtimet e Arben Ahmetajt: 1600 euro për dy netë

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos
x
BREAKING NEWS

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë': Skenar i shërbimeve sekrete të vendeve armiqësore

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë':
x
BREAKING NEWS

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut. Nafta rrënon dollarin në tregjet ndërkombëtare

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut.
x
BREAKING NEWS

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë, panik tek punonjësit e zyrave

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në
x
BREAKING NEWS

Po rrezikohen shumat monetare të shtetasve shqiptarë që i kanë në banka/ Vidhen të dhënat bankare, u gjetën në CD e databazës së pagave

Po rrezikohen shumat monetare të shtetasve shqiptarë që i
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Aksidenti tragjik, si e filmoi udhëtimin e fundit 50-vjeçarja para se të përfundonte në greminë

VIDEO/ Aksidenti tragjik, si e filmoi udhëtimin e fundit 50-vjeçarja
x

Aktualitet

Zbulohet fotografia e Ervis Martinajt e pa publikuar më parë, “mbreti” i kumarit me helikopter në klubin e natës në Gjermani

Zbulohet fotografia e Ervis Martinajt e pa publikuar më parë,

Një fotografi e papublikuar më herët, e personit më të përfolur të botës së krimit në Shqipëri, Ervis Martinaj, është publikuar së fundmi në rrjetet sociale.

Zbulohet fotografia e Ervis Martinajt e pa publikuar më parë,

Ndërkohë që në media flitet për misterin e zhdukjes së Martinajt, shumë pak është ditur lidhur me jetën e tij personale, udhëtimet por edhe bizneset.

Martinaj thuhet se në Shqipëri shoqërohej me femra të njohura të shoëbizz-it, madje një prej tyre ishte njëkohësisht një prej vajzave të fundit që e pa përpara se të zhdukej.

Zbulohet fotografia e Ervis Martinajt e pa publikuar më parë,

Në fotografinë e fundit, Martinaj shfaqet në ambientet e jashtme të një klubi të njohur nate në Dusseldorf të Gjermanisë. Por koha kur fotografia është realizuar nuk dihet.

Zbulohet fotografia e Ervis Martinajt e pa publikuar më parë,

Bëhet fjalë për klubin “FKK- und Saunaclub Oceans”, që funksionon si shtëpi publike dhe strip club. Ky klub njihet mes shqiptarëve që kanë dijeni, apo e kanë frekuentuar si “peshqirat”.