BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Aktualitet

Zbulohet se kush është i arratisuri nga burgu i Rrogozhinës, “tmerri” i qytetarëve që kryente grabitje bashkë me bukuroshen që shërbente si karrem

Zbulohet se kush është i arratisuri nga burgu i Rrogozhinës,

I dënuari, i cili u arratis sot nga burgu i Rrogozhinës është Fatjon Bushgjoka.

Sipas burimeve, mësohet se personi i arrestuar nuk është kthyer në burgun e Rrogozhinës, pas përfundimit të orarit të lejes së dhënë.

Bushgjoka është dënuar vite më parë me 6 vite burg për grabitje të dhunshme. Atij i kishin mbetur për të kryer dhe 1.8 vite burg, por sot rezulton të jetë i arratisur nga burgu i Rrogozhinës.

4 djemtë dhe vajza u ngrinin kurthe qytetarëve duke përdorur Kristinën si karrem, e cila u kërkonte telefonin për të folur viktimave. Më pas, 4 djemtë mbërrinin dhe ushtronin presion ndaj qytetarëve dhe në rast kundërshtimi dhunoheshin derisa të dorëzoheshin.

Vajza Kristina Pjetri mendohet se është përdorur për të tërhequr vëmendjen e personave që do të binin pre e grabitjeve

Policia po punon për gjetjen e të burgosurit dhe ta rikthej atë në qeli për të kryer dënimin.