Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zhduket adoleshentja në Pogradec, xhaxhai kërkon ndihmën e Policisë

Postuar: 12/08/2017 - 19:07

Një 16-vjeçare nga Pogradeci është denoncuar si e zhdukur nga xhaxhai i saj prej ditës së djeshme. 

Sipas bluve, sot në Komisariatin e Policisë Pogradec është paraqitur shtetasi J.Sh, 48 vjeç, banues në fshatin Stropckë, i cili ka kallëzuar se më datë 11.08.2017, gjatë orëve të mbrëmjes, është larguar nga banesa e saj në fshatin Stropckë, mbesa e tij (vajza e vëllait) shtetasja J.Sh, 16 vjeçe.

Nga ana e Policisë, po punohet për gjetjen e saj, teksa nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Materialet për hetime të mëtejshme i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Pogradec.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 8

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2017 - 21:26

Pesë shqiptarë janë vënë në pranga nga policia italiane me akuzen e shpërndarjes së drogës në një hotel minoreneve.

Postuar: 22/10/2017 - 19:37

Policia e Shtetit jep detaje të reja nga përplasja me armë zjarri në Lezhë ku mbetën të plagosur dy të rinj. 
 

Postuar: 22/10/2017 - 19:04

Një person ende i paidentifikuar ka mbetur i plagosur në qytetin e Lezhës pas disa të shtënave me armë zjarri.

Postuar: 22/10/2017 - 18:42

Shërbimet e Stacionit të Policisë Kufitare në Kapshticë, në vijim të punës së tyre për evidentimin dhe goditjen e rasteve të prodhimit, shitjes e trafikimit të lëndëve narkotike

Postuar: 22/10/2017 - 17:17

Moti me diell dhe temperatura të nxehta është drejt fundit. 

Postuar: 22/10/2017 - 16:54

Drejtori i Policisë së Tiranës, Ardi Veliu në një deklaratë për mediat ,njoftoi finalizimin e një operacioni antidrogë ku u sekuestruarn 146 kg kanabis dhe 220 bimë e këtij

Postuar: 22/10/2017 - 14:52

Dy shqiptarë janë shpallur në kërkim nga policia greke pasi akuzohen se janë futur në shtëpinë e ambasadorit maroken për të vjedhur.