BREAKING NEWS

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH, mbështeti Kinën dhe u angazhua kundër presidentit amerikan

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH,
x

Aktualitet

Zhduket në mënyrë misterioze 18-vjeçari në malin e Korabit, shoqërohej nga dy persona (Detaje)