BREAKING NEWS

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën lëvizjen e parë si President i SHBA-ve: Nuk duhet të humbasim kohë!

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën
x

Aktualitet

Zhduket nëna me vajzën 2-vjeçe në Vlorë, familjarët të alarmuar kërkojnë ndihmën e policisë

Zhduket nëna me vajzën 2-vjeçe në Vlorë,

 Në qytetin e Vlorës është zhdukur një grua bashkë me vajzën e saj 2-vjeçe. Pas denoncimit të bashkëshortit të saj, policia njofton se është vënë në kërkim për gjetjen e tyre.

“Vlorë, ditën e djeshme është paraqitur shtetasi R. D, i cili ka bërë kallëzim se në datën 08.08.2020, bashkëshortja e tij bashkë me vajzën e tyre 2 vjeçare janë larguar nga banesa dhe nuk ka mundur të lidhet më me ta. Po punohet për gjetjen e tyre”, njofton policia.