BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x
BREAKING NEWS

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe paralajmërojnë trazira gjatë protestës së sotme, sulmojnë Ramën dhe i kërkojnë të mos provokojë protestuesit, Noka kërcënon policinë

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe
x
BREAKING NEWS

Informacione ‘sekrete’ për t’u futur në godinën e Parlamentit apo skenar dhune? Shikoni çfarë po ndodh në tarracën e Kuvendit disa orë para protestës së opozitës (VIDEO)

Informacione ‘sekrete’ për t’u futur në godinën
x
BREAKING NEWS

Berisha 2 orë tubim para Kryeministrisë, policia përgatitet për skenare dhune, ja çfarë do të ndodhë sot në protestë dhe lëvizja e papritur e Ramës

Berisha 2 orë tubim para Kryeministrisë, policia përgatitet
x
BREAKING NEWS

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit, refuzojnë hapjen e dosjeve, 71 zyrtarë që aplikuan për SPAK rezultuan “spiunë

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit,
x
BREAKING NEWS

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë! Ja sa para janë sekuestruar

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë!
x

Aktualitet

Zhdukja e mistershme e 29-vjeçarit, Klodiana Lala ‘zbërthen’ lidhjen e tij me viktimat e krimit të dyfishtë në Astir në vitin 2021 dhe miqësia me Tan Karriqin

Zhdukja e mistershme e 29-vjeçarit, Klodiana Lala

Dyshime të forta janë hedhur mbi 29-vjeçarin Ulvi Skana, të riun me origjinë nga Dibra që rezulton i zhdukur që prej 17 majit,. Ai rezulton të jetë mik i Can Karriqit, i cili u ekzekutua me armë zjarri me silenciator.

Karriqi u gjet i pajetë brenda makinës me targa të huaja. në Kodër Kamëz më 23 dhjetor të vitit të kaluar.

Pas vrasjes, u gjet një makinë e djegur tip “Audi” në Institut, që dyshohet të jetë përdorur nga autorët.

Klodiana Lala bën të ditur se viktima, i cili është qëlluar me 4 plumba, ishte shok i ngushtë me Erigers Mihasin dhe Armand Dumanin, të cilët u vranë më 13 nëntor të 2021 me breshëri kallashnikovi brenda një makine Audi të bardhë në Astir.

Nuk dihet nëse zhdukja e të riut ka lidhje apo jo me vrasjen e Karriqit. Sipas babait të të riut të zhdukur, ata jetojnë shumë afër banesës së Karriqit.

Më të lexuarat