BREAKING NEWS

Kush ia dha armën me mulli shumë të rrallë dhe të shtrenjtë 17-vjeçarit në Lezhë? “Po e them për herë të parë”/ Eksperti zbardh detajet tronditëse: Një e ngjashme vrau bankierin Artan Santo

Kush ia dha armën me mulli shumë të rrallë dhe të
x
BREAKING NEWS

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin dhe kunatin e Rezar Taçit

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin
x
BREAKING NEWS

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave, Blerina Gjylameti zbardh vendimin më të fundit

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave,
x
BREAKING NEWS

Afera e inceneratorëve/ Pas arrestimit të Lefter Kokës, SPAK ‘fundos’ edhe këto dy biznesmenë të njohur

Afera e inceneratorëve/ Pas arrestimit të Lefter Kokës, SPAK
x
BREAKING NEWS

“Jeni të pushuar në vend nëse...! Skuth. Gjithmonë ma dh*et muhabetin”/ Gazetari i njohur bën rrëfimin e rrallë, tregon sherrin e Azem Hajdarit me një ish-të përndjekur: Donte ta arrestonte, ja si ia punuam

“Jeni të pushuar në vend nëse...! Skuth. Gjithmonë ma
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën e madhe/ Meterologia Tanja Porja tregon detajet si do të jenë 10 ditët e para të SHKURTIT dhe kur do të jetë prezent i ftohti artik?

Moti bën kthesën e madhe/ Meterologia Tanja Porja tregon detajet si do
x
BREAKING NEWS

Pas arrestimit të biznesmenit, ngjarja merr një tjetër kthesë të fortë, zbardhet deklarata e 34- vjeçarit të prangosur për tritolin në banesën e Dukës, çfarë tha ai para grupit të hetuesve

Pas arrestimit të biznesmenit, ngjarja merr një tjetër
x
BREAKING NEWS

Publikohet FOTOJA/ U arrestua nga Policia pasi u largua nga vendi i ngjarjes me një automjet tip ML, kush është sipërmarrësi i njohur që vuri tritolin në shtëpinë e Armando Dukës dhe çfarë zbuloi grupi hetimor

Publikohet FOTOJA/ U arrestua nga Policia pasi u largua nga vendi i ngjarjes me
x

Aktualitet

Zhvillohet super operacioni, kapen 1.5 ton drogë “made in Albania” në Turqi (DETAJE)

Zhvillohet super operacioni, kapen 1.5 ton drogë “made in

Xhandarmëria dhe policia turke kanw sekuestruar 1.5 ton drogë të ardhur nga Shqipëria. Burime zyrtare bëjnë me dije se droga është e llojit kanabis sativa dhe u gjet në një zonë bregdetare, fshehur në një zonë të pyllëzuar.

Nga operacioni, deri më tani janë arrestuar tre persona.

Operacioni

Sipas mediave turke, policia kishte marrë informacion se gjatë këtyre ditëve në zonën e Muglas do të mbërrinte një sasi e madhe droge nga Shqipëria. Menjëherë pas marrjes së informacionit ka nisur kontrolli i territorit duke konstatuar mjetin lundrues që u fut në zonë për të lënë sasinë e madhe të drogës. Pasi konstatuan mjetin, policët shkuan në vendin ku dyshohej se ishte lënë lënda narkotike duke e sekuestruar atë.

Më të lexuarat