BREAKING NEWS

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19 në 24 orët e fundit

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19
x

Aktualitet

Zjarr i madh në Durrës, përfshihen nga flakët 3 banesa

Zjarr i madh në Durrës, përfshihen nga flakët 3 banesa

Mësohet se tre banesa të vjetra janë përfshirë nga flakët në lagjen numër 5 në Durrës

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar, vetëm dëme materiale. Zjarrfikëset kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur shuarjen e flakëve.

Sakaq, ka mbërritur dhe policia e së bashku me grupin hetimor në vijim do të përcaktojnë dhe shkaqet e kësaj ngjarje.

Më të lexuarat