Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zjarr i madh në Elbasan/ Ullishtja përfshihet nga flakët, forca të shumta policie dhe zjarrfikësish në vend

Postuar: 12/09/2018 - 19:09

Rreth orës 18.40, në lagjen “Dyli Haxhire” Elbasan, ka rënë zjarr, në Ullishtë, terren i thyer, i cili ka marrë përmasa.
Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe të zjarrëfikses.

Gjithashtu u njoftua Shefi i Emergjencave Civile, Elbasan.

Po punohet për fikjen e zjarrit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 3. Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/09/2018 - 15:24

Komisioneri Publik ankimon në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit pranë Gjykatës Kushtetuese  vendimin për subjektin e rivlerësimit znj.

Postuar: 24/09/2018 - 15:23

Policia ka bërë publike një foto të Enver Bajrit, 45 vjeçari i cilësuar si kreu i grupit kriminal

Postuar: 24/09/2018 - 15:11

Një shpërthim ka ndodhur në minierën e Kalimashit në Kukës.

Postuar: 24/09/2018 - 15:02

Safet Bajri u njoh sot me masën e sigurisë së arrestit me burg pa afat në Gjykatën e Shkallës së

Postuar: 24/09/2018 - 14:58

Investim tek e ardhmja për uljen e kriminalitetit, kështu e ka vlerësuar zëvendës ministri i Drej

Postuar: 24/09/2018 - 14:44

Forca të shumta policie kanë zhvilluar kontrolle në territorin e Lezhës.

Postuar: 24/09/2018 - 14:44

Banesa e një biznesmeni në Korçë ka rënë pre e grabitjes këtë të hënë.