Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zjarr i madh në Zharrëz të Patosit

Postuar: 12/09/2018 - 11:06

Një zjarr masiv ka rënë pak minuta më parë në Zharrëz të Patosit, ndërsa raportohet që flakët po përhapen me shpejtësi.

Nga të dhënat e para, mësohet se për të vënë në kontroll zjarrin kanë mbërritur në këto momente edhe zjarrfikëset.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 3. Total votes: 10

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/09/2018 - 08:32

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë, ku një apartament është përfshirë nga zjarri e për pasojë një person ka humbur jetën.

Postuar: 25/09/2018 - 08:21

Një person ka humbur jetën, pasi banesa e tij u përfshi nga flakët.

Postuar: 25/09/2018 - 08:17

Sot pritet të jepet pretenca për Emilajno Shullazin dhe grupin e tij.

Postuar: 25/09/2018 - 08:13

Gjashtë nga 11 të arrestuarit e operacionit “Oazi”, u njohën mesditën e djeshme me ma

Postuar: 25/09/2018 - 08:11

Ka shkuar në 5 numri i personave të arrestuar në vijim të operacionit “TVSH”, të cilë

Postuar: 25/09/2018 - 07:18

E martë, 25 shtator:  Moti do të jetë  me kthjellime dhe kalime

Postuar: 24/09/2018 - 23:48

Një adoleshent që drejtonte autoveturën pa patentë, ka aksidentuar për vdekje një 33-vjeçar në Sh