BREAKING NEWS

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të akuzuarit e mëdhenj ja vetëm do shpronësohen, por do burgosen

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të
x

Aktualitet

Zjarri në Bashkinë e Kamzës, vjen reagimi i kryebashkiakut Suli, tregon çfarë qëndron pas kësaj ngjarje

Zjarri në Bashkinë e Kamzës, vjen reagimi i kryebashkiakut Suli,

Kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli ka reaguar lidhur me zjarrin që përfshiu ditën e sotme pjesën ballore të Bashkisë së Kamzës.

Suli, i cili shprehet se godina është përfshirë nga flakët për shkak të një shkëndijee elektrike.

Ndër të tjera ai ka falenderuar ekipin e zjarrfikësve që bënë të mundur shuarjen e flakëve në kohë rekord.

“Një shkëndijë elektrike u shkaktua sot jashtë ambientit të Bashkisë Kamëz!

Faleminderit ekipit të zjarrëfikëses së Bashkisë Kamëz, të cilët ndërhynë në kohë rekord duke bërë të mundur shuarjen e zjarrit!

Ndryshe nga sot ku çdo problem e ka një zgjidhje, para 6 muajsh kjo bashki nuk kishte as zjarrëfikëse dhe raste të tilla do të ishin fatale” shkruan Suli.