Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

LAJMËRIM PËR PUNËSIM

Postuar: 13/11/2018 - 08:49

Shtypshkronja kërkon makinist ofsetist.Të interesuarit të kontaktojnë në numrin 00355672020115.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/01/2019 - 16:56

Gazeta “SOT” kërkon të punësojë gazetarë me eksperiencë në WEB.

Postuar: 04/01/2019 - 10:54

Grupi Balfin, nën kujdesin e veçantë të presidentit Samir Mane, ka bërë të mundur në kohë rekord,