Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

NJOFTIM PËR PUNËSIM

Postuar: 03/05/2019 - 15:10

Shoqëria "Red&Black" kërkon të punësojë një jurist (e). Kandidati (ja) duhet të këtë eksperiencë pune në këtë fushë. Personat e interesuar mund të dërgojnë CV me fotografi në adresën e email-it [email protected] ose të kontaktojë në nr e tel 0676000150/ 0676000151.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/05/2019 - 11:28

Spar Albania nuk ndalet me surprizat dhe dhuratat fantastike, me të cilat përpiqet të shpërblejë sa më shumë klientë besnikë, në çdo periudhë të vitit.