Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

NJOFTIM PER VENDE TE LIRA PUNE, KERKOJME MAKINIST DHE NDIHMES MAKINIST

Postuar: 27/09/2019 - 12:17

Shtypshkronja "Classic Print" shpk kërkon makinist dhe ndihmës makinist për makina shtypi të të gjitha llojeve 4 Color dhe 1 Color.

Përparsi kanë ata me eksperincë pune në këtë fushë. Të interesuarit të kontaktojnë në numrin e tel: 067 6000 151 ose të dërgojnë CV me foto në adresën e email-it  [email protected].

 

 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 01/10/2019 - 00:11

Koncesinari i rrugës së Kombit thotë se 10 milionë euro është xhiroja e kompanisë në vitin e parë të operimit dhe jo fitimi.