Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ka ende shpresë në botë; Mia Kalifa tërqihet nga pornografia

Ka ende shpresë në botë; Mia Kalifa tërqihet nga pornografia

Postuar: 12/10/2017 - 16:25

Ish-ylli i pornografisë Mia Khalifa ka deklaruar së fundmi tërheqjen nga industria e pornografisë, pasi ka gjetur një punë të re. 24-vjeçares libaneze iu deshën vetëm disa muaj që të bëhej super e famshme dhe një nga aktoret porno më të kërkuara në rrjet për vitin 2016.
 
Tanimë Mia ka njoftuar se do të bashkohet me ish-yllin e NBA, Gilbert Arenas për të drejtuar një program të përditshëm në kanalin Youtube, të revistës “Complex” në rolin e moderatores në emisionin sportiv.
 
 “I jam shumë mirënjohëse revistës dhe Gilbertit për mundësinë që të jem pjesë e saj”, tha Mia e cila ishte përballur me shumë kritika dhe polemika për faktin se një vajzë nga Lindja e Mesme kishte zgjedhur të merrej me pornografi, dhe gjithashtu pas një kërcënimi me prerje koke nga militantët e Shtetit Islamik.
Edhe në të kaluarën, ish-aktore pornografike pasi janë tërhequr, kanë filluar të angazhohen si moderatore në emisione sportive në Shtetet e Bashkuara.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 13

Lajme nga e njejta kategori

Trump sulmon sërish CNN, pas korrektimit të lajmit për WikiLeaks

Postuar: 09/12/2017 - 20:23

Donald Trump ka sulmuar sërish dje rrejtin CNN për ljame të rreme, pasi u detyrua të korrigjonte një lajm që dukej se implikonte adminsitratën e tij në një skandal të publikimit të dokumenteve të falsifikuara.
 
Egjipti njofton zbulimin e tumave 3,500-vjeçare

Postuar: 09/12/2017 - 20:03

Egjipti njoftoi sot zbulimin e dy varreve të lashta  në qytetin jugor të Luxor të cilat datojnë rreth 3,500 vjet më parë, teksa qeveria përpiqet të ringjallë sektorin e d
Johnson kërkon lirimin e britanikes së burgosur në Iran

Postuar: 09/12/2017 - 19:39

Sekretari i Jashtëm britanik, Boris Johnson, ka arritur sot në Iran për të lobuar rreth lirimit të një gruaje iraniano-britanike të burgosur në Teheran.
Sulmet e reja saudite lënë gjashtë të vdekur në Jemen

Postuar: 09/12/2017 - 19:27

Të paktën gjashtë civilë u vranë dje dhe të tjerë u plagosën nga sulmet ajrore të Arabisë Saudite në zona rezidenciale të Jemenit, teksa Riadi vazhdon fushatën  kundër e
Trump: Sistemi politik amerikan i manipuluar, i infektuar nga brenda

Postuar: 09/12/2017 - 19:21

Presidenti amerikan Donald Trump është i manipuluar dhe i sëmurë nga brenda.
 
Kinë, shopërthimi në fabrikën kimike lë 2 të vdekur, 7 të varrosur në inerte

Postuar: 09/12/2017 - 19:02

Dy njerëz kanë ndekur dhe shtatë të tjerë janë mbuluar nga inertet pas një shpërthimi në një fabrikë kimikatesh në qytetin Lianyungang, të provincës lindore kineze Jiangsu.
Paris, protesta kundër vendimit të Jeruzalemit para vizitës së Natanyahut

Postuar: 09/12/2017 - 18:56

Qindra demonstrues dolën sot në qendër të kryeqytetit të Francës për të protestuar kundër njohjes së Jeruzalemit si kryeqytet i Izraelit, para vizitës së kryeministrit Benjami