Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kim Kardashian: Burri im nuk di shumë nga politikat e Trump

Postuar: 16/11/2018 - 20:02

Kim Kardashian West ka thënë sot se burri i saj, Kanye West, nuk është një komunikues i mirë dhe shpeshherë mesazhet e tij keqinterpretohen, teksa përpiqej ta mbronte nga kritikat për mbështejen e tij ndaj presidentit Donald Trump.
 
Kim Kardashian po fliste në një takim për reformën në drejtësinë kriminale, kur moderatori Van Jones e pyeti për politikat e reperit nga Chicago. 
 
 “Ai nuk është shumë politik, dhe në fakt ai vetëm se pëlqen karakterin e Donald Trump, por nuk merr vesh shumë nga politika”, tha ylli i botës së rrjeteve sociale. më tej ajo shtoi se shpeshherë duhet t’i shpjegojë atij mbi politikat e Donald Trump.
 
“Ai lufton vetëm për të drejtën e të bërit atë që dëshiron. Ai nuk më ka thënë kurrë se e di se çfarë po ndodh me emigracionin, me luftën apo cështje të tjera. Sikur t’i dinte këto sigurisht që do të ndjente simpati”, tha ajo.
 
Donald Trump and Kanye West at Trump Tower in New York City, on Dec. 13, 2016.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/02/2019 - 19:17

Samiti i pritur i katër vendeve evropiano-qendrore të njohura si Grupi Visegrad (V4) në Izrael, është anuluar sot pas tërheqjes së Polonisë për një debat mbi Holokaustin me regjimin e Tel Aviv.

Postuar: 18/02/2019 - 19:01

Princi i kurorës së Arabisë Saudite, Mahmud bin Slaman ka marrë një pritje të denjë për emrin e

Postuar: 18/02/2019 - 18:43

Rusia ka prezantuar së fundmi një dron të ri vdekjeprurëse pasi ‘përfundoi me sukses&rsqu

Postuar: 18/02/2019 - 18:42

Presidenti sirian Bashar al-Assad tha sot në një fjalim se vetëm shteti sirian mund të mbrojë g

Postuar: 18/02/2019 - 18:35

Policia daneze shpalli një kërkesë urgjente nëpërmjet një statusi në Twitter, ku kërkon ndihmën

Postuar: 18/02/2019 - 18:06

Tensionet mes Indisë e Pakistanit u përkeqësuan sot teksa të tjerë ushtarë indianë u vranë në n

Postuar: 18/02/2019 - 17:55

Duke përdorur teknikën e karakterizimit me neutrone, një grup shkencëtarësh kanë analizuar bren