Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Poligamisti rus u ndalon seksin tri grave nëse e mërzisin

Postuar: 09/11/2018 - 19:18

Një burrë me tre gra u refuzon atyre seksin për një muaj nëse e mërzisin. Dashnori serial Ivan Sukhov ka një dhomë të ndarë dhe çdo natë e fton njërën nga gratë për të kaluar natën me të.
 
Por ai e ndalon çdo aksion në shtrat me treshen nëse ato nuk janë sjellë mirë.
 
34 vjeçari ortodoks nga Rusia sipas ligjit mund të ketë vetëm një grua, kështu që dy të tjerat jetojnë me të me marrëveshje të përbashkët.
 
Sukhov ka deri tani 11 fëmijë me gratë e tij, por ëndërron të ketë më shumë gra dhe të bëjë të paktën 50 fëmijë.
 
Para se të bëhej një poligamist, Ivan jetoi me gruan e tij ligjore Natalia Sukhova për 11 vjet.
 
Por ai ndjeu një dëshirë të fortë për të qenë kreu i një familjeje të madhe dhe donte të kishte më shumë gra dhe sa më shumë fëmijë të jetë e mundur.
 
Ivan deri tani ka nëntë fëmijë, i dhjeti është në rrugë me gruan e dytë.
 
Kohët e fundit, ai pranoi një grua me emrin Madina për të hyrë në familjen e tij dhe për t’u bërë gruaja e tij e tretë.
Madina është myslimane, kurse Ivani ortodoks. Ajo kundërshtoi edhe familjen dhe fenë e saj për të qenë me të. "E pashë në televizion dhe rashë në dashuri me të. Vendosa të jem me të me çdo kusht", thotë ajo.
Ivan është gati të pranojë më shumë gra në familjen e tij në rritje, por ka disa kërkesa.
Ai tha: “Më pëlqejnë gratë e gjata, të holla dhe të dashura”.
 
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/01/2019 - 22:27

Mjekimet psikodelike si droga LSD dhe përbërësi i Ecstasy, MDMA kanë treguar se mund të stimulojnë rritjen e degëve dhe lidhjeve të reja nervore mes qelizave të trurit që mund të trajtojnë sëmundje si depresioni dhe

Postuar: 17/01/2019 - 21:59

Një kompleks me qindra vila luksoze po rrënohet në Turqi pasi askush nuk ka interes për t&rsquo

Postuar: 17/01/2019 - 20:21

Bashkëshorti 97-vjeçar i mbretëreshës së Britanisë, Duka i Edinbburg, është përfshirë në një ak

Postuar: 17/01/2019 - 20:00

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, udhëheq delegacionin e lartë rus gjatë vizitës në Serbi, m

Postuar: 17/01/2019 - 19:46

Silvio Berluskoni ka zgjedhur Parlamentin Europian si trampolinën e tij të fundit për t'u r

Postuar: 17/01/2019 - 19:38

Zhytësat pranë ishullit Oahu në Hawai kanë bërë një zbulim të rrallë, teksa fotografuan nga afë

Postuar: 17/01/2019 - 19:19

Një shpërthim i fuqishëm dhe zjarri kanë goditur një ndërtesë shkencore duke u riparuar në Univ