BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Bota

22-vjeçari kërcënon kryeministrin, i riu përfundon në prangat e policisë

22-vjeçari kërcënon kryeministrin, i riu përfundon në

Një i ri 22-vjeçar me origjinë turke u arrestua në Holandë me arsyetimin se kishte planifikuar të sulmonte kryeministrin, Mark Rutte dhe anëtarët e qeverisë, duke kërcënuar dhe nxitur terrorizmin.

Zyra e prokurorit njoftoi se i dyshuari, Yavuz O., do të dalë para një gjykatësi në Hagë javën e ardhshme.

Sipas aktakuzës së prokurorisë të publikuar në mediat holandeze, Yavuz O, i cili jeton në Amsterdam, ndau mesazhe provokuese për kryeministrin Rutte dhe anëtarët e qeverisë.

Muajin e kaluar, Rutte thuhet se iu dha siguri shtesë mes shqetësimeve për një sulm të mundshëm.

Më të lexuarat