BREAKING NEWS

Amerikanët të vendosur për pensionimin e Berishës, kujt i është bllokuar viza rrezikon të mbetet jashtë listave, shtohet presioni ndaj Bashës

Amerikanët të vendosur për pensionimin e Berishës, kujt i
x

Bota

25 viktima dhe 2200 të plagosur nga shpërthimi tronditës në Bejrut, humb jetën edhe lideri i partisë (VIDEO)

25 viktima dhe 2200 të plagosur nga shpërthimi tronditës në

Nazar Najarian, Sekretari i Pëgjithshëm i partisë “Kataeb” në Liban ka humbur jetën nga shpërthimi i së martës, sikurse bëjnë me dije media shtetërore libaneze NNA news.

Najarian ndodhej në zyrën e tij kur ndodhi shpërthimi dhe humbi jetën pasi ishte plagosur rëndë. Të paktën 25 persona janë humbur jetën dhe 2,200 të tjerë janë plagosur nga ky shpërthim, sipas Ministrit të Shëndetësisë Hamad Hassan. Ende mbeten të panjohura shkaqet e shpërthimit.

25 viktima dhe 2200 të plagosur nga shpërthimi tronditës në