BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Bota

49-vjeçari ekzekutoi punëtorin se i kërkoi të vinte maskën, Merkel dënon krimin e rëndë ndaj të riut

49-vjeçari ekzekutoi punëtorin se i kërkoi të vinte

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, e ka quajtur të “tmerrshme” vrasjen e një arkëtari në një stacion karburantesh, nga një nga një konsumator i rebeluar, të cilit i është kërkuar të vendosë maskën teksa ka blerë birrë.

Vrasja e 20-vjeçarit të shtunën, në qytezën Idar-Oberstein, besohet të jetë e para në Gjermani, e lidhur me rregullat e qeverisë kundër koronavirusit.

“Qeveria gjermane dënon në instancat më të larta këtë vrasje të shënjestruar. Neve na vjen keq për vdekjen e këtij të riu, që është qëlluar për vdekje”, ka thënë të mërkurën zëdhënësja e Merkelit, Ulrike Demmer para gazetarëve.

Ndërsa i dyshuari i paidentifikuar, një shtetas gjerman 49-vjeçar, është dorëzuar vetë të nesërmen në polici.

Tashmë ai është arrestuar dhe ka dhënë dëshminë e tij për vrasjen e të riut.

Më të lexuarat