BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Bota

56-vjeçari ekzekuton në mënyrë të dhunshme tre fëmijët e tij të mitur, tenton vetëvrasjen

56-vjeçari ekzekuton në mënyrë të dhunshme tre

Një 56-vjeçar në Zagreb dyshohet se vrau 3 fëmijët e tij të mitur. Mediat e huaja shkruajnë se burri austriak, kishte lajmëruar në rrjete sociale që kishte si qëllim të vriste veten. Të afërmit e shqetësuar njoftuan policinë, e cila ndërhyri menjëherë duke gjetur në shtëpinë e tij kufomat e tre fëmijëve dhe 56-vjeçarin në gjendje tepër të keqe.

Mjekët njoftuan se fëmijët kishin vdekur në një mënyrë të dhunshme, ndërsa babi i tyre u dërgua në spital për kujdes të mëtejshëm. Një nga tre fëmijët ishte vetëm 4 vjeç ndërsa dy të tjerët, binjakë, 7 vjeç.

Babai i tyre dyshohet të jetë përpjekur të kryejë vetëvrasje duke marrë helm ose drogë, ndërkohë që nëna e fëmijëve, ish-gruaja e 56-vjeçarit, nuk ndodhej në Zagreb kur është kryer krimi.

Më të lexuarat