BREAKING NEWS

Dosja e bujshme në SPAK, e zbulon gazetarja e njohur: Ky është kryebashkiaku që mund të “digjet” nga Rama

Dosja e bujshme në SPAK, e zbulon gazetarja e njohur: Ky është
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi përfundon në SPAK, ja pse e thirrën

Monika Kryemadhi përfundon në SPAK, ja pse e thirrën
x
BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x

Bota

58-vjeçari habit me rrëfimin e tij: Alienët më kanë rrëmbyer 60 herë, kam prova që mund ta vërtetojnë

58-vjeçari habit me rrëfimin e tij: Alienët më kanë

Shkencëtarët mund të jenë ende duke hetuar ekzistencën e jashtëtokësorëve, por një 58-vjeçar pretendon se është rrëmbyer dhe luftuar 60 herë nga alienët dhe thotë se ka video për të mbështetur pretendimet e tij. Russ Kellett thotë se ai pati takimin e tij të parë me UFO-n në moshën 16-vjeçare.

“Më kanë rrëmbyer të paktën 60 herë. Hera e parë ishte kur isha 16 vjeç kur po kthehesha në shtëpi me motorin tim. Kalova nëpër një tunel që nuk e kisha parë kurrë më parë dhe gjëja tjetër që dija, isha në një operacion dentisti, i rrethuar nga alienë 15 metra të gjatë që duken si Drakula pa dhëmbë të mprehtë“.

Kështu gjatë 30 viteve të ardhshme, ai u shndërrua në një “super ushtar” i cili u përball me shumë raca aliene, me beteja që zhvillohen si në Tokë ashtu edhe në hapësirë, sipas tij. Në fakt, ai sqaroi se katër orë njerëzore mund të jenë katër vjet nëse dikush është në një anije kozmike aliene.