BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Bota

A e kanë marrë në të vërtetë Donald Trump dhe Melanie vaksinat kundër Covid? Mediat amerikane zbulojnë çfarë ka ndodhur me ish çiftin presidencial

A e kanë marrë në të vërtetë Donald Trump dhe

Ish-Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe Melanie Trump kanë marrë vaksinat kundër Covid në muajin Janar. Mediat amerikane CNbc shkruan se lajmin e ka bërë të ditur një zyrtar që punon për Trump.

Ende është e paqartë se cilën vaksinë ka marrë ish-presidenti dhe ish-zonja e parë, pasi në atë kohë ishin miratuar vetëm dy vaksina anti-Covid, vaksina e Pfizer/BioNTech dhe ajo e Moderna-së.

“Presidenti Trump dhe Zonja e Parë u vaksinuan në Shtëpinë e Bardhë në janar,” tha zyrtari.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Vetë Trump ka deklaruar se nuk është vaksinuar, ndërkohë që në lidhje me këto informata ish-Presidenti nuk ka dhënë ndonjë informacion.