BREAKING NEWS

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën, ja çfarë ndodh nëse nuk paraqitet ish kryeprokurori pasi ka një javë që është larguar jashtë vendit

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën,
x
BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Bota

Adoleshentja bie nga shkëmbi 14 metra i lartë, u ngjit lart vetëm për të bërë një foto

Adoleshentja bie nga shkëmbi 14 metra i lartë, u ngjit lart vetëm

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Petrupoli në Greqi, ku një 15-vjeçare ra nga një shkëmb nga një lartësi prej 14 metrash. Sipas mediave greke, e reja po trajtohet në gjendje të rëndë me dëmtime kraniocerebrale, lëndime në qafë, krahë dhe këmbë.

Menjëherë pas rënies së rrezikshme, ajo u dërgua me urgjencë në spital nga ambulanca e EKAB. Kur 15-vjeçarja u pyet nga mjekët dhe policia se si u shkaktua aksidenti, nëse ajo rrëshqiti apo e shtyu dikush, ajo u përgjigj “Nuk ju them”.

Sipas dëshmitarëve okularë, të cilët folën për protothema, vajza ishte në shkëmb për të bërë një fotografi, së bashku me katër ose pesë person atë tjerë, kur njëri prej tyre dyshohet se i tërhoqi flokët pak para se ajo të binte nga lartësia.