BREAKING NEWS

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e “SKY”, ja si do zëvendësohet kupola, shefat e komisariateve dhe drejtorët e drejtorive, gati 600 fytyra të reja në krye të rendit

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep dorëheqjen pas të gjitha arrestimeve në qeverinë e tij dhe arsyeja që mund të ketë detyruar gjykatësen të çojë në arrest shtëpie Jamarbër Malltezin

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep
x
BREAKING NEWS

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin nga burgu është kushërira e parë e Ilir Metës, ja njerëzit e ish-presidentit brenda drejtësisë dhe kush është besniku i Sali Berishës që rrezikon të prangoset

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga dëshmitarët për dosjen “CEZ-DIA”, ja skema që po përdor bashkë me Sali Berishën për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin vendimin për të çuar në burg Sali Berishën dhe Jamarbër Malltezin, ja praktika gjyqësore që i fundos, çfarë pritet të ndodhë në Gjykatën e Lartë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin
x
BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale dhe zhvarrimi i kufomës së biznesmenit të njohur, Geri Kokalari thirrje SPAK të hetojë Berishën, ja disa nga krimet ku është përfshirë ish-kryeministri

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale
x
BREAKING NEWS

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që dëshmojnë se Sali Berisha është vrasësi i padënuar i “21 Janarit”, zbardhen prapaskenat e bujshme

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që
x
BREAKING NEWS

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga Europol të përgjimeve të “EncroChat” dhe “Sky”, Rrumbullaku hap me urgjencë garën për gradat

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga
x

Bota

Aksident i frikshëm/ Përplaset autobusi i skuadrës turke, futbollistët dhe stafi dërgohen me urgjencë në spital

Aksident i frikshëm/ Përplaset autobusi i skuadrës turke,

Autobuzi i skuadrës së kategorisë së tretë turke, Alanya Kestelspor është aksidentuar në orët e para të mëngjesit teksa po kthehej nga transferta me Ofspor. 13 lojtarë, trajneri dhe asistenti i tij pësuan lëndime gjatë aksidentit teksa për fat të mirë nuk pati asnjë jetë të humbur.

Në deklaratën e klubit shkruhet se të aksidentuarit u shoqëruan menjëherë për në spital ndërsa në komunikatë theksohet se një prej lojtarëve iu desh t’i nënshtrohej ndërhyrjes kirurgjikale duke qenë edhe në një gjendje më kritike se pjesa tjetër e stafit dhe lojtarëve të aksidentuar.

“Pas aksidentit të plagosurit janë dërguar në spitalet e rajonit dhe ka nisur trajtimi i tyre. Falë Zotit nuk humbëm asnjë jetë në këtë aksident të rëndë, i cili na trishtoi të gjithëve. Një nga lojtarët tanë u dërgua në Spitalin Universitar Akdeniz për operacion dhe një lojtar tjetër i yni u dërgua tek Trajnimi dhe Kërkimi Universitar i Alanya Alaaddin Keykubat. Ai iu nënshtrua një operacioni. Trajtimi i lojtarëve të tjerë dhe ekipit tonë teknik vazhdon”, shkruhej në komunikatën e Alanya Kestelspor.