BREAKING NEWS

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim, përfaqësuesit e Këshillit Politik bëjnë një tjetër lëvizje

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim,
x

Bota

Aksident i rëndë ajror/ Rrëzohet avioni me 100 persona, raportohet që kanë humbur jetën (Video)

Aksident i rëndë ajror/ Rrëzohet avioni me 100 persona,

Një avion me 100 persona në bord është rrëzuar në Pakistan. Aeroplani është rrëzuar në qytetin Karaçi.

Mediat e huaja raportojnë se pasagjerët dhe ekipazhi kanë humbur jetën. Ende nuk dihet shkaqet e rrëzimit të avionit, ndërkohë që raportohet se nuk ndodhej shumë larg tokës, në momentin kur është parë se ka humbur kontrollin.

Avioni ka rënë mbi banesat e qytetit të Karaçit, duke shtuar frikën e autoriteteve për më shumë viktima.

Më të lexuarat