BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x
BREAKING NEWS

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin: Kërkon mëshirë nga Perëndimi për aferën McGonigal

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin:
x
BREAKING NEWS

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit të pijshëm, reagon policia

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit
x
BREAKING NEWS

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon dorëheqjen e ministres së njohur

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën njerëz, do na e thojë vetë kryeministri

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe tërhiq policinë

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të komunave, BE sërish thirrje Kosovës: Të mbahen zgjedhje të jashtëzakonshme, situata duhet…

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të
x
BREAKING NEWS

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe sqetull 54-vjeçari, zbardhen detajet e para

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe
x

Bota

Aksidentohet zv.presidentja e SHBA-së, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e Kamala Harris (VIDEO)

Aksidentohet zv.presidentja e SHBA-së, ja si paraqitet gjendja

Zv/presidentja e SHBA-së, Kamala Harris, është përfshirë në një aksident automobilistik.

Harris ishte nisur për në Shtëpinë e Bardhë pak para orës 10:30 të së hënës, kur shoferi i makinës së saj doli nga rruga dhe goditi një bordurë, konfirmoi zëdhënësi i Shërbimit Sekret Anthony Guglielmi.

Videoja që shini më poshtë, e cila duket se është kapur nga një pikë e favorshme shumëkatëshe, tregonte roje të armatosura që qëndronin rreth automjeteve të parkuara në hyrje të një nënkalimi ndërsa Harris po largohej nga vendi i ngjarjes.

Zëvendëspresidentja thuhet se pyet se si mund të ndodhë një aksident i tillë duke pasur parasysh nivelin e lartë të trajnimit të ofruar për drejtuesit e saj.

Zëdhënësja e Harris, Kirsten Allen tha për mediat: “Zëvendëspresidentja nuk u lëndua dhe vlerëson reagimin e shpejtë të stafit për ta çuar atë në Shtëpinë e Bardhë të sigurt”.