BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Bota

Alarmohet Turqia, një person hedh veten në erë me bombë, ja për çfarë dyshohet

Alarmohet Turqia, një person hedh veten në erë me bombë, ja

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në Turqi. Dyshohet për një sulm terrorist në Iskenderun.

Mësohet se një person fillimisht ka qëlluar ndaj policisë turke dhe më pas ka shpërthyer bombën duke hedhur veten në erë.

Forca të shumta policie janë mbledhur në vendngjarje, ndërsa ende nuk dihet nëse kemi të tjera viktima.