BREAKING NEWS

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e fortë: Duan të heqin Edi Ramën

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së reagon mbi çështjen "McGonigal": Rama nuk mund të jetë kryeministër i shqiptarëve

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së
x
BREAKING NEWS

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e skandalit “Mcgonigal” dhe hedh dyshime të forta: Si e ndihmoi ish e dashura e shefit të FBI Edi Ramën

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar ish-agjentin e FBI-së, nuk jap detaje për çfarë biseduam, por..

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar
x
BREAKING NEWS

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu zbulon politikanin e lartë: Ka marrë një goditje të fortë politike dhe mediatike

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu
x
BREAKING NEWS

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon ashpër: Edi Rama nuk mund të shpëtojë, shkatërroi imazhin e Shqipërisë

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon
x
BREAKING NEWS

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e ndajnë atë nga Berisha

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e
x
BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet ashensori me njerëz brenda në Tiranë

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet
x

Bota

“Anija u trondit nga UFO-t”/ Rrëfimi i marinarit: Ata na rrethuan dhe…

“Anija u trondit nga UFO-t”/ Rrëfimi i marinarit: Ata na

Një marinar ka deklaruar se ka parë objekte misterioze, që vinin rrotull rreth anijes  amerikane. Ai ka qenë në anijen USS Paul Hamilton kur ekuipazhi raportoi se kishte “shumë” UFO që rrethonin mjetin ndërsa ajo lundronte në Oqeanin Paqësor, raporton The Sun.

Ky është një nga shumë incidentet e përshkruara në dokumentet e publikuara aksidentalisht nga Marina e SHBA-së vitin e kaluar. Një nga marinarët e Paul Hamilton ka thyer heshtjen e tij dhe ka folur për atë cka ka parë.

Jeremy Corbell është një hetues kryesor i UFO-ve, i cili ka thënë se marinari pa objektet “të shkonin në një drejtim tjetër”, gjë që shtron pyetjen “kush ishin dhe nga erdhën?”

Në një videoklip të publikuar nga Pentagoni, një nga objektet mund të shihet në anije teksa dëgjohet një nga marinarët duke përshkruar atë që mund të shihet gjatë incidentit të korrikut 2019.

“Ka shumë sisteme ajrore pa pilot në afërsi të Paul Hamilton,” dëgjohet duke thënë marinari.

Raporti i zbuluar thotë se katër sisteme u panë rreth orës 2:40 të mëngjesit dhe ato qëndruan për rreth dy orë e njëzet minuta. Zyrtarët e Pentagonit ndërmorën hapin e paprecedentë në vitin 2010 për publikimin e disa videove të jashtëzakonshme që tregonin “takime” me UFO-t.