BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin për ministrinë e Brendshme, ja për çfarë bëhet fjalë

Qeveria merr vendimin për ministrinë e Brendshme, ja për
x
BREAKING NEWS

Krimi në familje, policia zbardh detaje të reja: Ja si ndodhi ngjarja

Krimi në familje, policia zbardh detaje të reja: Ja si ndodhi ngjarja
x
BREAKING NEWS

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të ditës në seancën e 7 korrikut

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të
x
BREAKING NEWS

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...
x
BREAKING NEWS

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron “tërmet” për Edi Ramën: Janë fakte skandaloze

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain
x
BREAKING NEWS

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me paralajmërimin e frikshëm: Mund të ketë përplasje. Ka informacion se.../ Noka: Si kurrë më parë

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me
x

Bota

"Ashtu si babai i saj"/ 'Bild’ zbardh detajet ç'po ndodh me të bijën e Presidentit: Vajza e Vladimir Putinit i nënshtrohet trajtimit që kushton 5 mijë euro një seancë

"Ashtu si babai i saj"/ 'Bild’ zbardh detajet

Vajza e Presidentit rus Vladimir Putin raportohet t’i jetë nënshtruar një trajtimi kozmetik të fytyrës, i njohur si ‘vampire facelift‘.

Katerina Tikhonova, 35 vjeç, iu nënshtrua një trajtimi për rimodelimin e fytyrës, i përdorur dhe i preferuar edhe nga Kim Kardashian, shkruan Daily Mail.

Tikhonova, udhëtoi për në Mynih për të kryer trajtimin, i cili përdor gjakun e vetë pacientit, për “ngritjen”, ose rimodelimin e fytyrës duke injektuar plazmë dhe acid hialuronik.

Sipas mediave gjermane, asaj iu mor gjak, i cili u përpunua dhe u injektua përsëri nën lëkurë në një trajtim që kushtonte 4,310 Paund një seancë, ose afro 5 mijë euro, shkruan “Bild”.

Ajo gjithashtu iu nënshtrua procedurave të Botox-it dhe ka kryer injeksione të acidit hialuronik për të trajtuar rrudhat në ballë dhe rrudhat rreth buzëve.

Raporte të mëparshme kanë sugjeruar se dhe babai i saj, Putin dhe e dashura e tij e supozuar Alina Kabaeva, 39 vjeçare, një gjimnaste ruse, i janë nënshtruar të dy trajtimeve me Botox.

Një komentues rus shkruan në internet për lajmin e Katerinës: “Ashtu si babi i saj…”.

Një tjetër pyeti: ‘Vajza e Putinit harxhoi mijëra euro në një procedurë të çuditshme bukurie – a dëshiron ajo, ashtu si babi i saj, të jetë më e re dhe të jetojë përgjithmonë?’

Katerina Tikhonova, më e vogla nga dy vajzat e Putinit nga martesa e tij me ish-zonjën e parë të Kremlinit, Lyudmila, ishte e martuar me miliarderin më të ri rus, Kirill Shamalov, 40 vjeç.

Ajo mendohej se jetonte kryesisht në Mynih, por u zhvendos në Moskë në fillim të luftës ruse në Ukrainë.