BREAKING NEWS

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja me COVID-19 u identifikuan në vendin tonë në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të
x

Bota

Avioni ndryshon drejtim pasi ekuipazhi e pasagjerët sëmuren nga “rrjedhja kimike”

Avioni ndryshon drejtim pasi ekuipazhi e pasagjerët sëmuren nga
Një avion i linjave American Airlines që fluturonte nga Londra drejt SHBA ndryshoi rrugë drejt Iraldnës  pasi rrjedhja e lëngjeve të pastrimit i bëri të ndjehen të sëmurë pasagjerët dhe ekuipazhin.
 
 Avioni ishte nisur drejt Pensylvannia por pilotët u detyruan të bëjnë një ulje të paparashikuar në Dublin.
 
Nuk kishte pasoja për pasagjerët ose ekuipazhin.