Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bie nga tavani i restorantit/ Si përfundoi deri atje? Shpjegimi i gruas i lë të gjithë pa fjalë

Video: 

Postuar: 09/09/2018 - 17:09

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një restorant në Kaliforni. Klientët që po drekonin kanë mbetur të shokuar kur një grua ka rënë krejt papritur nga tavani i restorantit.

Disa klientë nisën të filmonin me smartfonët e tyre teksa pllakat e gispit në tavan po lëviznin.

Shpjegimi i gruas ishte edhe më i çuditshëm. Ajo ishte çuar nga tavolina pak më parë dhe kishte shkuar në tualet. Kur e pyetën si përfundoi aty, gruaja tha se kishte pyetur dikë “ku është stacioni i autobusit”, dhe i kishin thënë “shko lart dhe majtas”.

Rezultoi që gruaja të ishte nën efektin e lëndëve narkotike.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/06/2019 - 20:09

Udhëheqësja e njësisë administrative autonome kineze Hong Kong, Carrie Lam, është detyruar të tërhiet sot para protestave gati një-javore popullore, duke anulluar ligjin e kontestuar të ekstradimeve që shtonte pusht

Postuar: 15/06/2019 - 20:01

Qeveria italiane ka kaluar dekretin e ri të sigurisë sipas të cilit grupet jo-qeveritare dhe ba

Postuar: 15/06/2019 - 19:27

Nicole Scherzinger tërhoqi të gjithë vëmendjen dje me figurën e saj të tonifikuar gjatë pushime

Postuar: 15/06/2019 - 18:28

Dielli ka një ”personalitet” të dyfishtë pasi fusha e jashtme magnetike e tij ndjek

Postuar: 15/06/2019 - 18:24

E njohura zyrtarisht si ngjala ujk (Anarrhichthys ocellatus) eshte nje specie e peshqve ujk (An

Postuar: 15/06/2019 - 16:39

Tre oficerë të policisë së New York kanë vdekur nga vetëvrasja në më pak se 10 ditë, në një ten

Postuar: 15/06/2019 - 16:32

Një numër rekord prej shtatë milionë njerëzish përballen me krizë të rëndë në Sudanin e Jugut m